Hakkımızda

VIRA YACHTS

2006 yılında, turizm alanında hizmet vermek üzere kurulan Yeni Vira, 2018 yılında yelpazesine yat satış ve kiralama alanlarını da ekleyerek ‘Vira Yachts ‘ firmasını kurdu. Yeni Vira, ‘Vira Yachts’ platformunda turizm, konaklama, yatçılık ve denizcilik eğitimleri alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimi, bilgi birikimi ve bünyesindeki uzman kadrosu ile yatçılık sektöründe ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam edecektir. Vira Yachts, yat kiralama ve satın alma deneyimlerinizi, ihtiyacınıza özel tasarlanmış ücretsiz olarak sunulan danışma ve rehberlik hizmetleri ile güvenli ve keyifli kılacak.

HİZMETLERİMİZ

kiralık

KİRALIK YAT

Mükemmel bir deniz tatili için beklentilerinize uygun yatı doğru fiyatlarla size ulaştırıyoruz. Portföyümüzdeki farklı beğeni ve bütçelere hitap eden yatları isterseniz kaptan ve hostes ile, isterseniz bareboat olarak kiralayabilirsiniz. Her geçen gün sizin için sürekli yeni fırsatlar arıyor ve birçok farklı destinasyondaki partner yatçılık firmalarınıı portföyümüze katıyoruz.

Kiralık Yatları Görüntüle »

satılık

SATILIK YAT

Hayalinizdeki tekneyi profesyonel ekibimizle bulup size güncel durumu hakkında objektif bilgiler sunuyoruz. Teknenize sahip olma sürecinde sörveylik, satış süreci acentelik işlemleri, bayrak değişimi, tekne transferi, teknik servis ve marinadaki rutin kontrollerinde her zaman yanınızdayız.

Satılık Yatları Görüntüle »

teknik servis

BAKIM&TEKNİK SERVİS

Teknelerinizin rutin bakım ve sörvey hizmetlerini profesyonel kadromuzda sunmaya hazırız.

yat acenteliği

YAT ACENTELİĞİ

Yat & Teknenizle ilgili tüm yasal formaliteleri sizin adınıza yapıyoruz. Transitlog , yurtdışı giriş çıkış formaliteleri , kılavuzluk hizmetleri ,
Transit Yakıt ve sörvey işlemleri. Sizi güvenle temsil ediyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ile önerdiğimiz onlarca yatların hepsi için %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

0
KİRALIK YAT
satılıkw
0
SATILIK YAT
teknik-servisw
0
BAKIM&TEKNİK SERVİS
yat-acenteliğiw
0
YAT ACENTELİĞİ
TurkeyEnglish