Haberler

GÖCEK TENİS MİLLİ TAKIM SPORCUSU

Göcek Tenis Kulübü’nün Milli takıma seçilen başarılı sporcusu Kaan Çepel ,Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Göcek Tenis Kulübü’nde yetişen, bugüne kadar katıldığı ulusal ve uluslararası turnuvalarda gösterdiği başarılı performansla Milli Takıma seçilen Kaan Çepel, Göcek Tenis Kulübü Başkanı Yavuz Özdoğan, ailesi ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti. Ziyarette ayrıca Kaan Çepel Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e milli takımda giydiği formayı hediye etti.

2010 yılından itibaren Kaan Çepel’in Göcek Tenis Kulübü’nde tenis sporuyla ilgilendiğini, katıldığı ulusal, uluslararası turnuvalarda başarıyla mücadele ettiğini ve bu performansıyla Milli Takıma seçildi. Tenis Klup başkanı Yavuz Özdoğan Teniste Türkiye’yi temsil edecek 2 sporcudan biri olduğunu belirtti.

“Büyükşehir Olarak Spora ve Sporcularımıza Destek Olmaya Devam Edeceğiz”

Muğla’da amatör sporların gelişmesi, gençlerin spor yapabilmesi için spor tesisleri ve spor kulüplerine destek olduklarını söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, teniste Muğla’yı ve ülkemizi başarıyla temsil eden genç sporcu Kaan Çepel’e bundan sonra katılacağı turnuvalarda başarılar diledi ve ziyaretleri için teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TurkeyEnglish